I runda Grand Prix w badmintonie o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

W dniu 16. września 2016r. na sali sportowej JRG nr 1 w Katowicach Szopienicach odbyły się zawody I rundy Grand Prix w badmintonie o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Zawody te były pierwszym etapem corocznego cyklu Grand Prix organizowanego przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Komendami Miejskimi i Powiatowymi.

Zawody były bardzo udane dla reprezentantów Naszej Komendy – aż troje naszych strażaków uplasowało się na pozycjach medalowych.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zdobyła mł. ogn. Sylwia Kumor, natomiast w kategorii mężczyzn kolejno na miejscach drugim i trzecim uplasowali się sekc. Paweł Skuła i mł. bryg. Piotr Szulc.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach Grand Prix.