I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej

W dniu 12. maja 2017 r. na terenie kompleksu sportowego LZS Mrzygłód odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn reprezentujących różne instytucje z terenu powiatu. Były to:

• Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie
  • Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa – koło nr 9 w Myszkowie
  • Komenda Powiatowia Policji w Myszkowie
  • Starostwo Powiatowe w Myszkowie, Urząd Miasta Myszków, MOSiR Myszków
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Myszkowie
  • Sokpol Sp. z o. o.

Celem turnieju, oprócz sportowej rywalizacji, była integracja członków lokalnych instytucji i dobra zabawa.

Zdobywcą pierwszego miejsca w turnieju została reprezentacja Komendy Policji. Na drugim stopniu podium uplasowali się pracownicy Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i MOSiRu, natomiast ostatnią medalową pozycję zajęli gospodarze – strażacy z KP PSP Myszków.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy. 🙂

Zdjęcia: itvregion.pl Myszków